OMEGA PHARMA A.S.

NiQuitin Freshmint 4 mg liečivé žuvačky 100 ks - OMEGA PHARMA a.s.

NiQuitin Freshmint 4 mg liečivé žuvačky 100 ks - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

NiQuitin Freshmint liek sa používa na podporu odvykania od fajčenia.NiQuitin Freshmint potláča chuť na cigaretu a uľavuje od abstinenčných príznakov... zistiť viac >>Niquitin Clear náplasti 21 mg 7 ks - OMEGA PHARMA a.s.

Niquitin Clear náplasti 21 mg 7 ks - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

Niquitin Clear- náplasti sa používajú ako podporný prostriedok odvykania od fajčenia u dospelých fajčiarov, teda pre osoby staršie ako 18 rokov. Niquitin Clear -náplasti sa nalepí jednoduch.. zistiť viac >>Paranit sprej na vši a hnidy 100 ml   hrebeň a šampón 100 ml - OMEGA PHARMA a.s.

Paranit sprej na vši a hnidy 100 ml hrebeň a šampón 100 ml - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

Paranit sprej na vši a hnidy 100% zlikviduje vši a hnidy pri prvej aplikácii už za 15min. Jeho účinnosť je klinicky preukázaná. Paranit sprej sa jednoducho a pohodlne aplikuje, pri použití .. zistiť viac >>Arterin 60 tbl - OMEGA PHARMA a.s.

Arterin 60 tbl - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

Arterin je výživový doplnok, ktorý obsahuje monacolin K, výťažok z červenej fermentovanej ryže. Arterin tak môže pomôcť udržať normálnu hladinu cholesterolu v krvi... zistiť viac >>Paranit šampón proti všiam 100 ml - OMEGA PHARMA a.s.

Paranit šampón proti všiam 100 ml - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

Paranit šampón na vši a hnidy 100% zlikviduje vši a hnidy pri prvej aplikácii už za 10min. Jeho účinnosť je klinicky preukázaná. Použitie Paranit šampónu je jednoduché ako umývanie vl.. zistiť viac >>Paranit preventívny sprej proti všiam 100 ml - OMEGA PHARMA a.s.

Paranit preventívny sprej proti všiam 100 ml - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

Paranit preventívny sprej proti všiam vám pomôže ochrániť sa pred týmito nepríjemnými parazitmi. Paranit preventívny sprej obsahuje osvedčenú repelentnú zložku, ktorá poskytuje proti v.. zistiť viac >>Physiomer Baby 115 ml - OMEGA PHARMA a.s.

Physiomer Baby 115 ml - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

Izotonický sprej s obsahom morksej vody Physiomer Baby Soft Spray čistí nosové cesty a pomáha predcházať nádche. Pri nádche efektívne odstraňuje nadbytočný hlien a pomáha znížiť rizik.. zistiť viac >>Physiomer Kids 115 ml - OMEGA PHARMA a.s.

Physiomer Kids 115 ml - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

Physiomer Kids je izotonický sprej s obsahom morskej vody, ktorý čistí nosové cesty a pomáha predchádzať nádche. Physiomer Kids pomáha efektívne odstrániť nadbytočný hlien. Sprej je ur.. zistiť viac >>COLDREX Grip plus KAŠEĽ príchuť citrón a mentol 10 vreciek - OMEGA PHARMA a.s.

COLDREX Grip plus KAŠEĽ príchuť citrón a mentol 10 vreciek - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

COLDREX Grip plus KAŠEĽ citrón a mentol liek úľavu od príznakov prechladnutia, chrípky aj vlhkého kašľa. COLDREX Grip plus KAŠEĽ  citrón a mentol uľaví od bolesti hlavy, bolesti v krku.. zistiť viac >>Coldrex Horúci nápoj citrón 10 vrecúšok - OMEGA PHARMA a.s.

Coldrex Horúci nápoj citrón 10 vrecúšok - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

Coldrex Horúci nápoj s príchuťou citróna je liek proti chrípke a prechladnutiu. Coldrex Horúci nápoj obsahuje kombináciu  liečiv, ktoré účinne potláčajú prejavy chrípky ako horúčk.. zistiť viac >>Lactacyd Pharma s antimykotickými vlastnosťami 250 ml  - OMEGA PHARMA a.s.

Lactacyd Pharma s antimykotickými vlastnosťami 250 ml - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

Lactacyd Pharma s antimykotickými vlastnosťami je určený na každodennú hygienu intímnych partií. Lactacyd Pharma s antimykotickými vlastnosťami pomáha eliminovať svrbenie, pálenie a podr.. zistiť viac >>Lactacyd Pharma hydratujúci 250 ml  - OMEGA PHARMA a.s.

Lactacyd Pharma hydratujúci 250 ml - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

Lactacyd Pharma hydratujúci chráni a zlepšuje hydratáciu intímnych partií. Lactacyd Pharma hydratujúci určený na použitie v menopauze, pre ženy s problémami so suchosťou intímnych parti.. zistiť viac >>Lactacyd Pharma upokojujúci 250 ml  - OMEGA PHARMA a.s.

Lactacyd Pharma upokojujúci 250 ml - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

Lactacyd Pharma upokojujúci pomáha zmierniť príznaky kvasinkovej infekcie a bakteriálnej vaginóze. Lactacyd Pharma upokojujúci zmierňuje svrbenie, podráždenie a začervenanie.  .. zistiť viac >>Lactacyd Pharma senzitívny 250 ml  - OMEGA PHARMA a.s.

Lactacyd Pharma senzitívny 250 ml - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

Lactacyd Pharma senzitívny určený pre citlivú a ľahko podráždenú sliznicu. Lactacyd Pharma senzitívny sa odporúča dievčatám a mladým ženám začínajúcim s intímnou hygienou... zistiť viac >>Lactacyd Pharma antibakteriálny 250 ml - OMEGA PHARMA a.s.

Lactacyd Pharma antibakteriálny 250 ml - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

Lactacyd Pharma antibakteriálny zabezpečuje účinnú ochranu pred bakteriálnymi infekciami. Lactacyd Pharma antibakteriálny vhodný na použitie počas menštruácie, v tehotenstve, po pôrode a .. zistiť viac >>Physiomer Hypertonický nosový sprej eucalyptus 20 ml - OMEGA PHARMA a.s.

Physiomer Hypertonický nosový sprej eucalyptus 20 ml - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

Physiomer Hypertonický nosový sprej eucalyptus  obsahuje morskú vodu a je šetrný k nosovej sliznici. Physiomer Hypertonický nosový sprej eucalyptus pomáha liečiť akútnu a alergickú nádch.. zistiť viac >>Lactacyd Femina vlhčené obrúsky 15 ks - OMEGA PHARMA a.s.

Lactacyd Femina vlhčené obrúsky 15 ks - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

Lactacyd Femina sú vlhčené obrúsky určené na každodennú intímnu hygienu. Lactacyd Femina obsahujú L-kyselinu mliečnu a alantoín. .. zistiť viac >>Lactacyd antibakteriálne vlhčené obrúsky 15 ks - OMEGA PHARMA a.s.

Lactacyd antibakteriálne vlhčené obrúsky 15 ks - OMEGA PHARMA a.s. shop >>

Lactacyd s antibakteriálnou prísadou sú vlhčené obrúsky určené na každodennú intímnu hygienu. Lactacyd s antibakteriálnou prísadou obsahujú L-kyselinu mliečnu a výťažok z tymiánu... zistiť viac >>Kozmetika a zdravie | Zdravie | Repelenty

Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Lieky voľne predajné

Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Doplnky stravy

Kozmetika a zdravie | Zdravie | Hygiena | Intímna hygiena | Intímne umývacie prostriedky