NUME

nuMe multifunkčný šejker fľaša na vodu 350 ml 1x1 ks

nuMe multifunkčný šejker fľaša na vodu 350 ml 1x1 ks e-shop >>

nuMe šejker na prípravu nuMe diétnych nápojov a diétnych polievok. Obsahuje miešaciu guľôčku a pohár. Je navrhnutý na ľahké prenášanie, s kapacitou 350 ml a predstavuje funkčné a este.. nuMe info >>nuMe diétny nápoj s kolagénom francúzska vanilka, nápoj v prášku vo vrecúškach 6x33 g (198 g)

nuMe diétny nápoj s kolagénom francúzska vanilka, nápoj v prášku vo vrecúškach 6x33 g (198 g) e-shop >>

Potravina určená na používanie pri diétach so zníženou energetickou hodnotou určených na regulovanie telesnej hmotnosti. Spôsob použitiaKaždá porcia by mala byť dôkladne zmiešaná s 25.. nuMe info >>nuMe diétny nápoj s kolagénom čokoládový muffin, nápoj v prášku vo vrecúškach 6x33 g (198 g)

nuMe diétny nápoj s kolagénom čokoládový muffin, nápoj v prášku vo vrecúškach 6x33 g (198 g) e-shop >>

Potravina určená na používanie pri diétach so zníženou energetickou hodnotou určených na regulovanie telesnej hmotnosti. Spôsob použitiaKaždá porcia by mala byť dôkladne zmiešaná s 25.. nuMe info >>nuMe diétny nápoj s kolagénom čučoriedkovo-malinové nebo, nápoj v prášku vo vrecúškach 6x33 g (198 g)

nuMe diétny nápoj s kolagénom čučoriedkovo-malinové nebo, nápoj v prášku vo vrecúškach 6x33 g (198 g) e-shop >>

Potravina určená na používanie pri diétach so zníženou energetickou hodnotou určených na regulovanie telesnej hmotnosti. Spôsob použitiaKaždá porcia by mala byť dôkladne zmiešaná s 25.. nuMe info >>nuMe diétny nápoj s kolagénom ranné cappuccino, nápoj v prášku vo vrecúškach 6x33 g (198 g)

nuMe diétny nápoj s kolagénom ranné cappuccino, nápoj v prášku vo vrecúškach 6x33 g (198 g) e-shop >>

Potravina určená na používanie pri diétach so zníženou energetickou hodnotou určených na regulovanie telesnej hmotnosti. Spôsob použitiaKaždá porcia by mala byť dôkladne zmiešaná s 25.. nuMe info >>nuMe diétna polievka s kolagénom zelenina zo záhradky, nápoj v prášku vo vrecúškach 6x33 g (198 g)

nuMe diétna polievka s kolagénom zelenina zo záhradky, nápoj v prášku vo vrecúškach 6x33 g (198 g) e-shop >>

Potravina určená na používanie pri diétach so zníženou energetickou hodnotou určených na regulovanie telesnej hmotnosti. Spôsob použitiaKaždá porcia by mala byť dôkladne zmiešaná s 25.. nuMe info >>nuMe diétna tyčinka s kolagénom (sušienky a smotana) 6x40 g (240 g)

nuMe diétna tyčinka s kolagénom (sušienky a smotana) 6x40 g (240 g) e-shop >>

Diétna VLCD (veľmi nízko kalorická diéta) tyčinka (sušienky a smotana). Obsahuje kolagén, cukor a sladidlá. Spôsob použitiaNa priamu konzumáciu. Denná dávka je 6 porcií. Upozornenie:&nb.. nuMe info >>nuMe Slim Boost mäkké ovocné karamelky jahodová príchuť 21x6 g (126 g)

nuMe Slim Boost mäkké ovocné karamelky jahodová príchuť 21x6 g (126 g) e-shop >>

Výživový doplnok bez cukru so sladidlom, jahodová príchuť. Obsahuje prírodnú vlákninu pôvodom z rastlín, ktorá sa nazýva glucomanan (Amorphophallus konjac). 3 karamelky (18 g) obsahujú 3.. nuMe info >>